BEHEERRAAD

De beheerraad van ASV Geel werd samengesteld door de leden van de VZW. Volgende personen vormen de beheerraad:

Tormans Jan / Vanlommel Koen / Vleugels Jan

LEDEN VZW

De club is georganiseerd onder de vorm van een vzw, de leden van de vzw zijn het hoogste orgaan van de club. Volgende personen zijn leden van de vzw:

Thielemans Johan / Tormans Jan / Vanlommel Koen / Vleugels Jan

CONTACT

David Dany – Team Manager Sportief – dany.david@asvgeel.be
Hannes Jan – GC / Jeugdsecretaris – jan.hannes@asvgeel.be
Mertens Andre – Secretariaat – andre.mertens@asvgeel.be
Peeters Koen – Commercieel / Business club – koen.peeters@asvgeel.be
Taels Mandus – Commercieel / ICT / Veiligheid – mandus.taels@asvgeel.be
Thielemans Johan – Stadiondirecteur / Veiligheid – johan.thielemans@asvgeel.be
Tormans Dries – Communicatie / Events – dries.tormans@asvgeel.be
Tormans Jan – Voorzitter – jan.tormans@asvgeel.be
Vandesande Marc – Jeugdvoorzitter – marc.vandesande@asvgeel.be
Vanlommel Koen – Financiën / HR – koen.vanlommel@asvgeel.be

Sponsors Interesse?
2018 © ASV Geel
Created by We Are Knights