Hieronder vind je de speelkalenders terug van alle jeugdcategorieën. Onder voorbehoud van wijzigingen. Check zeker bij je ploegafgevaardigde(n) of trainer bij twijfel. Of check via Socceronline.

U07 RegionaalU08 Provinciaal BlauwU08 Provinciaal Wit U09 Provinciaal WitU09 Provinciaal BlauwU10 ProvinciaalU11 ProvinciaalU12 ProvinciaalU12 RegionaalU13 ProvinciaalU15 ProvinciaalU17 ProvinciaalU21 Provinciaal

U07 Regionaal
Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
12.01.2019 09:30 – 10:45 KVC Oostmalle B – U07 Regionaal
19.01.2019 10:00 – 11:15 U07 Regionaal – KFC.Oosterzonen Oosterw Terrein T
26.01.2019 09:30 – 10:45 KSK Herentals – U07 Regionaal
02.02.2019 10:00 – 11:15 U07 Regionaal – White Star B Terrein T
09.02.2019 10:00 – 11:15 U07 Regionaal – FC Turnhout Terrein T
16.02.2019 12:45 – 14:00 K.FC.Dessel Sport – U07 Regionaal
23.02.2019 10:00 – 11:15 U07 Regionaal – FC De Kempen TL Terrein T
09.03.2019 10:00 – 11:15 U07 Regionaal – KVC Oostmalle B Terrein T
16.03.2019 11:30 – 12:45 KFC.Oosterzonen Oosterw. – U07 Regionaal
23.03.2019 10:00 – 11:15 U07 Regionaal – KSK Herentals Terrein T
30.03.2019 10:00 – 11:15 White Star B – U07 Regionaal
06.04.2019 09:30 – 10:45 FC Turnhout – U07 Regionaal
13.04.2019 10:00 – 11:15 U07 Regionaal – K.FC.Dessel Sport Terrein T
27.04.2019 09:30 – 10:45 FC De Kempen TL – U07 Regionaal

U08 Provinciaal Blauw

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
12.01.2019 09:00 – 10:15 K. SAV St. Dimpna A – U08 Provinciaal blauw
19.01.2019 10:00 – 11:15 U08 Provinciaal blauw – Hoogstraten VVA Terrein T
26.01.2019 13:00 – 14:15 K.Rupel Boom FC. – U08 Provinciaal blauw
02.02.2019 10:00 – 11:15 U08 Provinciaal blauw – K.Berchem Sport 2004 A Terrein T
09.02.2019 10:00 – 11:15 U08 Provinciaal blauw – R. Cappellen FC Terrein T
16.02.2019 09:30 – 10:45 FC.O. Beerschot-Wilrijk – U08 Provinciaal blauw
23.02.2019 10:00 – 11:15 U08 Provinciaal blauw – FC Turnhout Terrein T
09.03.2019 10:00 – 11:15 U08 Provinciaal blauw – K. SAV St. Dimpna A Terrein T
16.03.2019 09:30 – 10:45 Hoogstraten VV A – U08 Provinciaal blauw
23.03.2019 10:00 – 11:15 U08 Provinciaal blauw – K.Rupel Boom FC. Terrein T
30.03.2019 09:30 – 10:45 K.Berchem Sport 2004 A – U08 Provinciaal blauw
06.04.2019 11:15 – 12:30 R. Cappellen FC – U08 Provinciaal blauw
13.04.2019 10:00 – 11:15 U08 Provinciaal blauw – FC.O. Beerschot-Wilrijk Terrein T
27.04.2019 11:00 – 12:15 FC Turnhout – U08 Provinciaal blauw

U08 Provinciaal Wit

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
12.01.2019 11:00 – 12:15 K. SAV St. Dimpna A –  U08 Provinciaal Wit
19.01.2019 12:30 – 13:45 U08 Provinciaal Wit – Hoogstraten VV A Niet bepaald
26.01.2019 13:00 – 14:15 K.Rupel Boom FC. – U08 Provinciaal Wit
02.02.2019 12:30 – 13:45 U08 Provinciaal Wit – K.Berchem Sport 2004 A Niet bepaald
09.02.2019 12:30 – 13:45 U08 Provinciaal Wit – R. Cappellen FC Niet bepaald
16.02.2019 09:30 – 10:45 FC.O. Beerschot-Wilrijk – U08 Provinciaal Wit Niet bepaald
23.02.2019 12:30 – 13:45 U08 Provinciaal Wit – FC Turnhout
09.03.2019 12:30 – 13:45 U08 Provinciaal Wit – K. SAV St. Dimpna A Niet bepaald
16.03.2019 09:30 – 10:45 Hoogstraten VV A – U08 Provinciaal Wit
23.03.2019 12:30 – 13:45 U08 Provinciaal Wit – K.Rupel Boom FC. Niet bepaald
30.03.2019 09:30 – 10:45 K.Berchem Sport 2004 A – U08 Provinciaal Wit
06.04.2019 11:15 – 12:30 R. Cappellen FC – U08 Provinciaal Wit
13.04.2019 10:00 – 11:15 U08 Provinciaal Wit – FC.O. Beerschot-Wilrijk Niet bepaald
27.04.2019 11:00 – 12:15 FC Turnhout – U08 Provinciaal Wit

U09 Provinciaal Wit

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
12.01.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Wit– K. SAV St. Dimpna A Niet bepaald
19.01.2019 09:30 – 10:45 Hoogstraten VV A – U09 Provinciaal Wit
26.01.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Wit – K.FC.Dessel Sport Niet bepaald
02.02.2019 11:00 – 12:15 FC Turnhout – U09 Provinciaal Wit
09.02.2019 11:00 – 12:15 KFC Lille – TEAM – U09 Provinciaal Wit
16.02.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Wit– Lyra-Lierse Berlaar Niet bepaald
23.02.2019 10:00 – 11:15 K.SK Heist – U09 Provinciaal Wit
09.03.2019 11:00 – 12:15 K. SAV St. Dimpna A – U09 Provinciaal Wit
16.03.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Wit – Hoogstraten VV A Niet bepaald
23.03.2019 11:00 – 12:15 K.FC.Dessel Sport – U09 Provinciaal Wit
30.03.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Wit – FC Turnhout Niet bepaald
06.04.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Wit – KFC Lille Niet bepaald
13.04.2019 09:30 – 10:45 Lyra-Lierse Berlaar – U09 Provinciaal Wit
27.04.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Wit – K.SK Heist Niet bepaald

U09 Provinciaal Blauw

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
12.01.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Blauw – K. SAV St. Dimpna A Niet bepaald
19.01.2019 09:30 – 10:45 Hoogstraten VV A – U09 Provinciaal Blauw
26.01.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Blauw – K.FC.Dessel Sport Niet bepaald
02.02.2019 11:00 – 12:15 FC Turnhout – U09 Provinciaal Blauw
09.02.2019 11:00 – 12:15 KFC Lille – TEAM – U09 Provinciaal Blauw
16.02.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Blauw – Lyra-Lierse Berlaar Niet bepaald
23.02.2019 10:00 – 11:15 K.SK Heist – U09 Provinciaal Blauw
09.03.2019 11:00 – 12:15 K. SAV St. Dimpna A – U09 Provinciaal Blauw
16.03.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Blauw – Hoogstraten VV A Niet bepaald
23.03.2019 11:00 – 12:15 K.FC.Dessel Sport – U09 Provinciaal Blauw
30.03.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Blauw – FC Turnhout Niet bepaald
06.04.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Blauw – KFC Lille Niet bepaald
13.04.2019 09:30 – 10:45 Lyra-Lierse Berlaar – U09 Provinciaal Blauw
27.04.2019 10:00 – 11:15 U09 Provinciaal Blauw – K.SK Heist Niet bepaald

U10 Provinciaal

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
19.01.2019 12:30 – 13:45 U10 Provinciaal – SK sGravenwezel-Schilde Terrein E
26.01.2019 09:30 – 10:45 KFC Antonia – U10 Provinciaal
02.02.2019 12:30 – 13:45 U10 Provinciaal – KFC Nijlen  Terrein E
09.02.2019 09:30 – 10:45 KVC Westerlo A – U10 Provinciaal
16.02.2019 12:30 – 13:45 U10 Provinciaal – Verbr.Arendonk B Terrein E
23.02.2019 09:30 – 10:45 KFC Lille – U10 Provinciaal
16.03.2019 09:30 – 10:45 SK sGravenwezel-Schilde – U10 Provinciaal
23.03.2019 12:30 – 13:45 U10 Provinciaal – KFC Antonia Terrein E
30.03.2019 09:30 – 10:45 KFC Nijlen – U10 Provinciaal
06.04.2019 12:30 – 13:45 U10 Provinciaal – KVC Westerlo A Terrein E
13.04.2019 13:00 – 14:15 Verbr.Arendonk B – U10 Provinciaal
27.04.2019 12:30 – 13:45 U10 Provinciaal – KFC Lille Terrein E

U11 Provinciaal

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
12.01.2019 09:30 – 10:45 Vosselaar VV A – U11 Provinciaal
19.01.2019 12:30 – 13:45 U11 Provinciaal – K. SAV St. Dimpna A Terrein E
26.01.2019 09:30 – 10:45 KVC Westerlo A – U11 Provinciaal
02.02.2019 12:30 – 13:45 U11 Provinciaal – KVV OG Vorselaar A Terrein E
16.02.2019 09:45 – 11:00 K. Merksplas SK A – U11 Provinciaal
23.02.2019 12:30 – 13:45 U11 Provinciaal – VC Herentals A Terrein E
09.03.2019 12:30 – 13:45 U11 Provinciaal – Vosselaar VV A Terrein E
16.03.2019 11:00 – 12:15 K. SAV St. Dimpna A – U11 Provinciaal
23.03.2019 12:30 – 13:45 U11 Provinciaal – KVC Westerlo A Terrein E
30.03.2019 11:00 – 12:15 KVV OG Vorselaar A – U11 Provinciaal
13.04.2019 12:30 – 13:45 U11 Provinciaal – K. Merksplas SK A Terrein E
27.04.2019 11:00 – 12:15 VC Herentals A – TEAM – U11 Provinciaal

U12 Provinciaal

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
13.01.2019 10:00 – 11:15 U12 Provinciaal – Vosselaar VV A Niet bepaald
27.01.2019 10:00 – 11:15 U12 Provinciaal – KSK Kasterlee B Niet bepaald
03.02.2019 09:30 – 10:45 Verbr.Arendonk B – U12 Provinciaal
10.02.2019 10:00 – 11:15 KFC Zwarte Leeuw – U12 Provinciaal
17.02.2019 10:00 – 11:15 U12 Provinciaal – KVC Westerlo A Niet bepaald
24.02.2019 09:30 – 10:45 KVV OG Vorselaar A – U12 Provinciaal
10.03.2019 09:30 – 10:45 Vosselaar VV A – U12 Provinciaal
24.03.2019 11:00 – 12:15 KSK Kasterlee B – U12 Provinciaal
31.03.2019 10:00 – 11:15 U12 Provinciaal – Verbr.Arendonk B Niet bepaald
07.04.2019 10:00 – 11:15 U12 Provinciaal – KFC Zwarte Leeuw Niet bepaald
14.04.2019 09:30 – 10:45 KVC Westerlo A – TEAM – U12 Provinciaal
28.04.2019 10:00 – 11:15 U12 Provinciaal – KVV OG Vorselaar A Niet bepaald

U12 Regionaal

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
12.01.2019 09:30 – 10:45 Witgoor Sp.Dessel A – U12 Regionaal
19.01.2019 12:30 – 13:45 U12 Regionaal – VC Moldavo C Niet bepaald
26.01.2019 12:30 – 13:45 U12 Regionaal – K. Zwal. Olmen A Niet bepaald
02.02.2019 09:30 – 10:45 KSK Herentals – U12 Regionaal
09.02.2019 12:30 – 13:45 U12 Regionaal – KFC Zammel Niet bepaald
16.02.2019 11:00 – 12:15 KFC Mol A – U12 Regionaal
23.02.2019 12:30 – 13:45 U12 Regionaal – Verbr. Balen B Niet bepaald
09.03.2019 12:30 – 13:45 U12 Regionaal – Witgoor Sp.Dessel A Niet bepaald
16.03.2019 13:30 – 14:45 VC Moldavo C – U12 Regionaal
23.03.2019 11:30 – 12:45 K. Zwal. Olmen A – U12 Regionaal
30.03.2019 12:30 – 13:45 U12 Regionaal – KSK Herentals Niet bepaald
06.04.2019 10:00 – 11:15 KFC Zammel – U12 Regionaal
13.04.2019 12:30 – 13:45 U12 Regionaal – KFC Mol A Niet bepaald
27.04.2019 13:00 – 14:15 Verbr. Balen B – U12 Regionaal

U13 Provinciaal

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
13.01.2019 10:00 – 11:15 U13 Provinciaal – K. SAV St. Dimpna A Niet bepaald
20.01.2019 9:30 – 10:45 KFC Nijlen – U13 Provinciaal
03.02.2019 10:00 – 11:15 U13 Provinciaal – K Ternesse VV A Niet bepaald
10.02.2019 09:30 – 10:45 KVC Westerlo A – U13 Provinciaal
17.02.2019 10:00 – 11:15 U13 Provinciaal – Verbr.Arendonk B Niet bepaald
10.03.2019 9:30 – 10:45 K. SAV St. Dimpna A – U13 Provinciaal
17.03.2019 10:00 – 11:15 U13 Provinciaal – KFC Nijlen Niet bepaald
31.03.2019 11:15 – 12:30 K Ternesse VV A – U13 Provinciaal
07.04.2019 10:00 – 11:15 U13 Provinciaal – KVC Westerlo A Niet bepaald
14.04.2019 9:30 – 10:45 Verbr.Arendonk B – U13 Provinciaal
28.04.2019 10:00 – 11:15 U13 Provinciaal – KVV OG Vorselaar A Niet bepaald

U15 Provinciaal

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
05.01.2019 15:00 – 16:35 KFC Lille – U15 Provinciaal Oefenwedstrijd
13.01.2019 9:30 – 11:05 KFC Nijlen – U15 Provinciaal
20.01.2019 10:00 – 11:35 U15 Provinciaal – K. SAV St. Dimpna A Niet bepaald
27.01.2019 10:00 – 11:35 U15 Provinciaal – K Ternesse VV A Niet bepaald
03.02.2019 11:15 – 12:50 FC.O. Beerschot-Wilrijk – U15 Provinciaal
10.02.2019 10:00 – 11:35 U15 Provinciaal – KVC Westerlo A Niet bepaald
17.02.2019 9:30 – 11:05 KVV OG Vorselaar A – U15 Provinciaal
10.03.2019 10:00 – 11:35 U15 Provinciaal – KFC Nijlen Niet bepaald
17.03.2019 9:00 – 10:35 K. SAV St. Dimpna A – U15 Provinciaal
24.03.2019 9:30 – 11:05 K Ternesse VV A – U15 Provinciaal
31.03.2019 10:00 – 11:35 U15 Provinciaal – FC.O. Beerschot-Wilrijk Niet bepaald
07.04.2019 9:30 – 11:05 KVC Westerlo A – U15 Provinciaal
14.04.2019 10:00 – 11:35 U15 Provinciaal – KVV OG Vorselaar A Niet bepaald

U17 Provinciaal

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
05.01.2019 10:00 – 11:35 U17 Provinciaal – KVK Tienen U17 Oefenwedstrijd
13.01.2019 10:00 – 11:35 U17 Provinciaal – FC.O. Beerschot-Wilrijk Terrein B
20.01.2019 10:30 – 12:05 Katelijne KFC A – U17 Provinciaal
03.02.2019 11:15 – 12:50 K Ternesse VV A – U17 Provinciaal
10.02.2019 10:00 – 11:35 U17 Provinciaal – K. SAV St. Dimpna A Terrein B
17.02.2019 10:00 – 11:35 U17 Provinciaal – KSK Kasterlee B Terrein B
24.02.2019 10:00 – 11:35 KFC Nijlen – U17 Provinciaal
27.02.2019 18:30 – 20:05 U17 Provinciaal – KVV OG Vorselaar A Terrein B
10.03.2019 11:15 – 12:50 FC.O. Beerschot-Wilrijk – U17 Provinciaal
17.03.2019 10:00 – 11:35 U17 Provinciaal – Katelijne KFC A Terrein B
24.03.2019 9:30 – 11:05 KVV OG Vorselaar A – U17 Provinciaal
31.03.2019 10:00 – 11:35 U17 Provinciaal – K Ternesse VV A Terrein B
07.04.2019 9:00 – 10:35 K. SAV St. Dimpna A – U17 Provinciaal
14.04.2019 9:30 – 11:05 KSK Kasterlee B – U17 Provinciaal
28.04.2019 10:00 – 11:35 U17 Provinciaal – KFC Nijlen Terrein B

 

U21 Provinciaal

(terug naar boven)

Datum Uur Wedstrijd Opmerkingen
05.01.2019 10:30 – 12:15 Tienen U19 – U21 Provinciaal Oefenwedstrijd
12.01.2019 11:00 – 12:45 U21 Provinciaal – K Ternesse VV A Niet bepaald
19.01.2019 13:00 – 14:45 FC.O. Beerschot-Wilrijk – U21 Provinciaal
26.01.2019 14:00 – 15:45 KFC Nijlen – U21 Provinciaal
02.02.2019 11:00 – 12:45 U21 Provinciaal – KFC Zwarte Leeuw Niet bepaald
09.02.2019 9:30 – 11:15 KVC Westerlo A – U21 Provinciaal
16.02.2019 11:00 – 12:45 U21 Provinciaal – SK sGravenwezel-Schilde Niet bepaald
23.02.2019 14:30 – 16:15 RVC Hoboken – U21 Provinciaal
09.03.2019 12:30 – 14:15 K Ternesse VV A – U21 Provinciaal
16.03.2019 11:00 – 12:45 U21 Provinciaal – FC.O. Beerschot-Wilrijk Niet bepaald
23.03.2019 11:00 – 12:45 U21 Provinciaal – KFC Nijlen Niet bepaald
30.03.2019 15:00 – 16:45 KFC Zwarte Leeuw – U21 Provinciaal
06.04.2019 11:00 – 12:45 U21 Provinciaal – KVC Westerlo A Niet bepaald
13.04.2019 15:00 – 16:45 SK sGravenwezel-Schilde – U21 Provinciaal
27.04.2019 11:00 – 12:45 U21 Provinciaal – RVC Hoboken Niet bepaald