BEHEERRAAD

De beheerraad van ASV Geel werd samengesteld door de leden van de VZW. Volgende personen vormen de beheerraad:

  • Jan Tormans
  • Koen Vanlommel
  • Jan Vleugels

LEDEN VZW

De club is georganiseerd onder de vorm van een vzw, de leden van de vzw zijn het hoogste orgaan van de club. Volgende personen zijn leden van de vzw:

  • Johan Thielemans
  • Jan Tormans
  • Koen Vanlommel
  • Jan Vleugels

CONTACT

Dany David – Team Manager Sportief – dany.david@asvgeel.be
Jan Hannes  – GC / Jeugdsecretaris – jan.hannes@asvgeel.be
André Mertens – Secretariaat – andre.mertens@asvgeel.be
Koen Peeters  – Commercieel / Business club – koen.peeters@asvgeel.be
Mandus Taels – Veiligheid – mandus.taels@asvgeel.be
Johan Thielemans – Stadiondirecteur / Veiligheid – johan.thielemans@asvgeel.be
Dries Tormans  – Communicatie / Events – dries.tormans@asvgeel.be
Jan Tormans  – Voorzitter – jan.tormans@asvgeel.be
Marc Vandesande – Jeugdvoorzitter – marc.vandesande@asvgeel.be
Koen Vanlommel – Financiën / HR – koen.vanlommel@asvgeel.be

Sponsors Interesse?
2019 © ASV Geel
Created by We Are Knights