📂 MATCH VERSLAG

🆚 KFC Sint Lenaarts ✖️ Verbroedering Geel (2-0)
🗓️ Zaterdag, 18 januari 2025
🕢 19:30
🏟️ De Eester
📍 Houtstraat 4A, 2960 Sint Lenaarts
🏆 3e nationale VV B – speeldag 18

VERBROEDERING KAN ZWAKKE EERSTE HELFT NIET MEER OMBUIGEN.

ASV Geel begon 2025 met een valse noot op KFC Sint Lenaarts.
Het schoot in de eerste helft op alle vlakken te kort tegen een veel snedige tegenstander.
Na rust was blauw-wit wel bij de les, maar het kende onkans en trof maar liefst driemaal het doelkader.
In de stand doen de mannen van Urbain Spaenhoven een slechte zaak en zien Lommel en Sint Lenaarts erover springen.

De Geelse coach moest noodgedwongen op twee posities schuiven.
Jens Verbeek keek in Overijse tegen tweemaal geel aan en was geschorst.
Alessio Alessandro sukkelt al een tijdje met een vervelende blessure en verteerde de opwarming niet goed.
Hij werd als wisselspeler op de bank gehouden, net als Raf Hannes trouwens.
Sebastiaan Vanderlyde maakte zijn competitiedebuut op de rechtsachter plaats, terwijl Dries Heylen als defensieve middenvelder werd uitgespeeld.
Reeds in de aanvangsfase werd het spelverloop heel duidelijk.
De thuisploeg had enkele stevige patsers in haar rangen en liet de bal het werk doen.
Verbroedering verloor de individuele duels en moest al snel achter de feiten aanhollen.
De eerste waarschuwing kwam er na vijf minuten, toen Dhaene op Oussayd Belkouch trapte, maar er werd buitenspel gesignaleerd.
Even later dropte Bevers een afvallende bal vanop hoekschop nipt over.
Aan de overzijde kwam het gevaar tweemaal via Marijn Convents.
De eerste keer verraste zijn afgeweken voorzet bijna doelman Nolle, de tweede keer werd hij goed vrij gespeeld door Dries Ventôse, maak week hij te ver uit om op doel te besluiten.
Bij Sint Lenaarts werd veelvuldig draaischijf Daoudi gesolliciteerd, die naar hartelust het spel mocht verdelen.
Op het kwartier was hij zelf gevaarlijk met een boogbal, even later zorgde hij dat Dhaene gevaarlijk kon worden met een schot in de korte hoek.
Oussayd Belkouch moest hierbij goed plat.
De Geelse defensie leek haar zaakjes goed op orde te hebben tot Wynants en Daoudi tien minuten voor rust veel te gemakkelijk op wandel mochten gaan.
Die laatste kon ongehinderd aanleggen in de verste hoek en Oussayd Belkouch stond aan de grond genageld (1-0).
Aan de zijlijn zag Urbain Spaenhoven zijn team daarna de ene na de andere foute pass geven, en het was eigenlijk wachten op een tweede treffer van de Eesterploeg.
Die kwam er vanop een stilstaande fase: de lange Van Den Muysenbergh klom het hoogst en kopte overhoeks binnen (2-0).
De talrijk meegereisde Geelaanhang gaven toen al geen stuiver meer voor een ommekeer.

Ondanks de zeer matige prestatie, hield de Geelse veldheer zijn wissels op de bank tijdens de rust.
Toch was zijn donderpreek niet in dovemansoren gevallen bij zijn pappenheimers.
Die kwamen veel scherper uit de kleedkamer en lieten zich niet meer onbetuigd in de duels.
De eerste kansjes waren nog wel voor de groen-gelen via Driesen en Willemsen, maar een pegel van Sebastiaan Vanderlyde nipt voorbij de kruising en een dubbele wissel zorgden voor wat Geels vuurwerk in de zestien van thuisdoelman Nolle.
Brian Baerts trapte eerst een vrije trap voorlangs, daarna ging Van Den Muysenbergh vrijuit na handspel in de zestien meter, maar de grootste kansen waren voor Amin Oilil en Toon Opdekamp.
Eerst trapte Amin Oilil van dichtbij via Nolle op de dwarsligger, waarna Toon Opdekamp in de herneming zijn schot via de lat opnieuw het veld zag in stuiteren.
Twee minuten later zag diezelfde Amin Oilil zijn kans schoon om van ver uit te halen: zijn raket spatte weerom tegen het doelhout uit elkaar.
Het werd stilaan duidelijk dat één of meerdere goaltjes niet voor Geel zouden zijn weg gelegd.
In tegendeel, de bezoekers kwamen nog goed weg toen Daoudi profiteerde van mistasten in de Geelse defensie, maar zich mild toonde door voorlangs te schieten.
In de slotfase drong Raf Hannes met een solo nog diep door in de vijandelijke linies en trapte de ingevallen De Weyer onbesuisd over doel, maar de eindstand lag toen al vast.
Zo slaagt ASV Geel er maar niet in om een constante te krijgen in haar resultaten en zullen De Zotten de komende matchen nog vol aan de bak moeten.
Van uitbollen kan absoluut nog geen sprake zijn!

👁️‍🗨️ WEDSTRIJDLEIDING

🏴 Scheidsrechter: Dhr. Janis Serckx
🏳️ Assistent 1: Dhr. Tim De Roeck
🏳️ Assistent 2: Dhr. Rune Vandendael

📂 OPSTELLINGEN

🟢🟡 KFC Sint Lenaarts: 30 Nolle©️- 3 Van Den Muysenbergh – 8 Vissers – 10 Driesen (80′ 4 Laureyssens) – 11 Willemsen – 14 Daoudi – 17 Dhaene – 20 Butsraen (85′ 6 De Weyer) – 22 Wynants (75′ 2 Kenis) – 70 Gürler – 77 Bevers.

👔 Coach: Guy Vercauteren


🔵⚪️ Verbroedering Geel: 1 Belkouch – 3 Joosten – 4 Baerts – 5 Quintiens – 8 Opdekamp – 9 van Pol – 15 Vanderlyde – 16 Hoebregs©️- 20 Heylen (55′ 13 Hannes) – 23 Convents (55′ 11 Oilil) – 27 Ventôse.

👔 Coach: Urbain Spaenhoven

ℹ️ RANDINFO

🌡️ 1 graden
☁️ bewolkt
👀 350 toeschouwers

⚽️ DOELPUNTEN

⏱️33′ 14 Daoudi (1-0)
⏱️39′ 3 Van Den Muysenbergh (2-0)

🟨 GELE KAARTEN

⏱️74′ 8 Vissers (S)

💻 3E AFDELING VV B SPEELDAG 18 – UITSLAGEN

🗓️ Zaterdag, 18 december 2025

19:30: De Kempen – Achel (0-1)
19:30: Sint Lenaarts – Geel (2-0)
19:30: Turnhout – City Pirates (1-2)
20:00: Betekom – Nijlen (2-3)
20:15: Rotselaar – Londerzeel (0-4)

🗓️ Zondag, 18 december 2025

14:30: Bevel – Schoonbeek (1-3)
14:30: Lommel – Zwarte Leeuw (2-0)
15:00: Zepperen – Overijse (4-2)

📊 STAND 3E AFDELING VV B NA 18  SPEELDAGEN

https://asvgeel.be/matchen/rangschikking

2️⃣ STAND 3E AFDELING VV B 2E PERIODE

1 Nijlen (15)
2 Schoonbeek (14)
3 Zepperen (14)
4 Achel (14)
5 Londerzeel (13)
6 Geel (12)
7 De Kempen (11)
8 Overijse (10)
9 Lommel (9)
10 Zwarte Leeuw (9)
11 Sint Lenaarts (8)
12 Rotselaar (8)
13 Betekom (7)
14 City Pirates (7)
15 Turnhout (4)
16 Bevel (0)

🔜 VOLGENDE COMPETITIEWEDSTRIJD

🆚 Verbroedering Geel✖️ SK Lommel B
🗓️ Zaterdag, 25 januari 2025
🕗 20:00
🏟️ De Leunen
📍 Rauwelkoven 43B, 2440 Geel
🏆 3e nationale VV B – speeldag 19